vacaciones familia vacacions parella BRISA MARINA
ofertas videos

Vytvoření rezervace prostřednictvím internetových stránek a www.hotelmirgay.com www.hotelmariant.com zahrnuje výslovné přijetí zákazníka každou z podmínek, které jsou považovány za části rezervace a doplněny zvláštními právními předpisy.
Rezervace a zrušení rezervace
V okamžiku rezervace, je platba kartou pojištění vkladů, jehož výše je uvedena v příslušné části platební stránky. Tyto rezervace nejsou považovány za závazné, dokud jsou prováděny na této úrovni. Zbytek platby musí být proveden na začátku služby, jinak se považuje rezervace za nezávaznou a bude zrušena v souladu s podmínkami popsanými v části Zrušení. Zákazník obdrží údaje o své rezervaci e-mailem, spolu s číslem, které bude identifikovat všechny související údaje, podmínky a zásady pro vracení peněz.
Transakce se provádějí v eurech, bez ohledu na národnost zákazníka.
Rezervace zahrnuje
Služby popsané v závislosti na rezervační podmínky, stanovené pro turisty v okamžiku rezervace.
DPH platné v době provádění rezervace.
Odpovědnost zákazníka
Při rezervaci, je zákazník plně a výhradně odpovědný za správnost všech údajů, které jsou zaznamenávány. Pokud se zjistí, že jsou nesprávné, může dojít ke zrušení rezervace.
Zrušení
Po celou dobu může zákazník zrušit požadované služby, má nárok na vrácení částky, kterou zaplatil při kauci, ale je povinen nahradit turistické poplatky vyhrazené pro položky uvedené níže:
Storno více než 30 dní před: 100% vrácení vkladu.
Zrušení mezi 30 až 15 dní před datem příjezdu: 50% vrácení vkladu.
Storno do 15 dnů ode dne příjezdu: Žádná náhrada vkladu.

Domácí zvířata nejsou povolena.
Vedení si vyhrazuje právo na změnu těchto informací bez předchozího upozornění.
ODPOVĚDNOST REZERVAČNÍH SYSTÉMŮ www.hotelmariant.com a www.hotelmirgay.com:
Za Rezervační systém je odpovědný Benetanjo, SL, s CIF B57245425 s adresou Calle Llevant, 11 CP S'Illot 07687 (Mallorca), Baleárské ostrovy, Španělsko Tel: +34 971 810 000 Fax: +34 971 810 002

 

OFICINA CENTRAL

c/ Llevant, 11 · 07687 Sant Llorenç des Cardassar · S'illot · Sa Coma · Tel. 971 81 00 00 · fax 971 81 00 02